Aktualitātes|Ministrija|Par aizsardzības nozari|NATO|Eiropas Savienība|UZŅĒMĒJIEM|Saites|Kontakti
Resursi un rīki
Fotogalerija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kā kļūt par karavīru
Iepirkumi RSS
Ziņas RSS
Meklēšana
Tavai drošībai
Saistītās iestādes
Jaunsardzes un informācijas centrs
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra
Latvijas Kara muzejs
Militārās izlūkošanas un drošības dienests
Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija
Aizsardzības ministrija / Aktualitātes / Aktuāli / Starptautiska informācijas tehnoloģiju konference "NITEC18 – NCI Agency Industry Conference and AFCEA TechNet International. NATO’s Digital Endeavour: Expanding the Ecosystem"
Starptautiska informācijas tehnoloģiju konference "NITEC18 – NCI Agency Industry Conference and AFCEA TechNet International. NATO’s Digital Endeavour: Expanding the Ecosystem"

No šā gada 22. līdz 24. maijam Berlīnē, Vācijā notiks konference par informācijas tehnoloģiju attīstību un to nozīmi NATO militāro spēju veidošanā, kuru ar Vācijas Aizsardzības ministrijas atbalstu organizē NATO Komunikāciju un informācijas aģentūra (NATO Communications and Information Agency, NCIA) sadarbībā ar Bruņoto spēku Komunikāciju un elektronikas asociāciju Eiropā (The Armed Forces Communications and Electronics Association, AFCEA).

 

Konferences apmeklētājiem būs iespēja piedalīties atsevišķās darba sesijās un paneļdiskusijās, apmeklēt rūpniecības un tehnoloģiju izstādi, kā arī iegūt plašu informāciju no vadošajiem ekspertiem par prioritātēm, iniciatīvām un jaunākajiem izaicinājumiem, izmaiņām un problēmām, starptautiskajiem iepirkumiem, uzņēmējdarbības un sadarbības iespējām ar NATO institūcijām.

 

Plašāka informācija par plānoto konferenci, konferences programmu un reģistrēšanās kārtību ir pieejama NITEC mājaslapā http://www.nitec.nato.int/.

Aktuālās saites
© LR Aizsardzības ministrija, 2008 Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473 E-pasts: kanceleja@mod.gov.lv