Aktualitātes|Ministrija|Par aizsardzības nozari|NATO|Eiropas Savienība|UZŅĒMĒJIEM|Saites|Kontakti
Resursi un rīki
Fotogalerija
Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kā kļūt par karavīru
Iepirkumi RSS
Ziņas RSS
Meklēšana
Tavai drošībai
Saistītās iestādes
Jaunsardzes un informācijas centrs
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra
Latvijas Kara muzejs
Militārās izlūkošanas un drošības dienests
Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija
Aizsardzības ministrija / Aktualitātes / Ziņas / Aizsardzības ministrs projekta “Sporto visa klase” finālsacensībās pasniegs ar Jaunsardzes kustību saistītas balvas
Aizsardzības ministrs projekta “Sporto visa klase” finālsacensībās pasniegs ar Jaunsardzes kustību saistītas balvas

Rīt, 19. maijā, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta “Sporto visa klase” trešās sezonas finālsacensības “Zemgales Olimpiskajā centrā”, Jelgavā un piedalīsies dalībnieku apbalvošanā.

 

R. Bergmanis apbalvos finālā pārstāvēto Latvijas skolu 5. klases, piešķirot iespēju to skolēniem šovasar piedalīties Jaunsardzes vasaras nometnēs. Jelgavas 4. vidusskolas 5.c klase un Rīgas Hanzas vidusskolas 5.a klase balvā saņems iespēju piedalīties jaunsargu vasaras nometnē Kalnciemā, Valmieras Pārgaujas sākumskolas 5.d klase – nometnē Burtniekos un Daugavpils 3.vidusskolas 5.b klase – nometnē Višķos. Savukārt Ventspils 4. vidusskolas 5.b klasei būs iespēja kopā ar jaunsargiem piedalīties nometnē Ventspilī un Liepājas 8.vidusskolas 5.a klasei – nometnē Jūrmalciemā.

 

Finālsacensību laikā pie “Zemgales Olimpiskā centra” būs arī iespēja aplūkot Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Kājnieku brigādes un Zemessardzes 52. kājnieku bataljona ekipējumu, ieročus un tehnikas vienības.

 

Kā jau ziņots, Aizsardzības ministrija un Latvijas Olimpiskā Komiteja šī gada janvārī parakstīja sadarbības līgumu, lai veicinātu Jaunsardzes un projekta “Sporto visa klase” dalībnieku iesaisti kopīgos pasākumos, kā arī motivētu bērnus un jauniešus nodarboties ar sportu un izvēlēties veselīgu dzīvesveidu.

 

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 67335045
E-pasts: prese@mod.gov.lv

Aktuālās saites
© LR Aizsardzības ministrija, 2008 Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473 E-pasts: kanceleja@mod.gov.lv