Aizsardzības ministrs piedalīsies Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumā Iršos

Pasākumi
Latvijā
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Rīt, 31.maijā, plkst.13.00 Kokneses novada Iršos aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Nacionālo bruņoto spēku  Gaisa spēku komandieris pulkvedis Aivars Mežors piedalīsies Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumā, kā arī tiksies ar iedzīvotājiem un karavīriem.

Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas pasākumā klātesošos uzrunās aizsardzības ministrs A.Pabriks, Gaisa spēku kapelāns kapteinis Ruslans Markēvičs un labdarības projekta “Dzeguzīte” vadītāja, Gaisa spēku štāba virsseržante Vija Krūma.

No plkst.13.30 līdz 15.30 Iršu stadionā interesenti varēs aplūkot militārās tehnikas un ekipējuma izstādi, kā arī piedalīties militārajās stafetēs.

Gaisa spēku dalība Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienas pasākumā Iršos ir daļa no labdarības projekta “Dzeguzīte”. Gaisa spēku labdarības projekts tika uzsākts 2017.gada 24.novembrī, lai palīdzētu Ģimenes atbalsta centrā “Dzeguzīte” dzīvojošajiem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem. Latvijas un sabiedroto valstu karavīri aktīvi piedalās projektā. ziedojot naudu, apģērbu, apavus, sporta inventāru un būvmateriālus.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākais referents
Roberts Skraučs
Tālrunis: 67335393
E-pasts: roberts.skraucs@mod.gov.lv