Bijušie ministri

     

BergmanisR

Aizsardzības ministrs
Raimonds Bergmanis
08.07.2015.-23.01.2019.

Aizsardzības ministrs
Raimonds Vējonis
22.01.2014.-08.07.2015.

Aizsardzības ministrs
Artis Pabriks
03.11.2010.-22.01.2014.

Liegis_web

Aizsardzības ministrs
Imants Lieģis
12.03.2009.-03.11.2010.

Veldre_CV

Aizsardzības ministrs
Vinets Veldre
20.12.2007.-12.03.2009.

Slakteris

Aizsardzības ministrs
Atis Slakteris
07.04.2006.-20.12.2007.

Murniece1gat

Aizsardzības ministre
Linda Mūrniece
05.01.2006.-07.04.2006.

Repse

Aizsardzības ministrs
Einars Repše
02.12.2004.-23.12.2005.

Slakteris

Aizsardzības ministrs
Atis Slakteris
09.03.2004.-02.12.2004.

Kristovskisgat

Aizsardzības ministrs
Ģirts Valdis Kristovskis
26.11.1998.-09.03.2004.

Jundzisgat

Aizsardzības ministrs
Tālavs Jundzis
05.06.1997.-27.10.1998.

Krastinsgat

Aizsardzības ministrs
Andrejs Krastiņš
22.12.1995.-12.05.1997.

Trapansgat

Aizsardzības ministrs
Jānis Arveds Trapāns
13.09.1994.-22.03.1995.

Pavlovskisgat

Aizsardzības ministrs
Valdis Vilnis Pavlovskis
03.08.1993.-19.09.1994.

Jundzisgat

Aizsardzības ministrs
Tālavs Jundzis
19.11.1991.-02.08.1993.

Berkisgat a

Kara ministrs
ģen. Krišjānis Berķis
06.04.1940.-20.06.1940.

Balodisgat a

Kara ministrs
ģen. Jānis Balodis
06.12.1931-05.04.1940.

Laiminsgat a

Kara ministrs
ģen. Eduards Laimiņš
27.03.1931.-05.11.1931.

Vacietisgat a

Kara ministrs
ģen. Mārtiņš Vācietis
20.12.1929.-26.03.1931.

Ozolsgat a

Kara ministrs
Antons Ozols
01.12.1928.-09.12.1929.

Kalninsgat a

Kara ministrs
ģen. Eduards Kalniņš
24.01.1928.-30.11.1928.

Bangerskisgat a

Kara ministrs
ģen. Rūdolfs Bangerskis
19.12.1926.-23.01.1928.

Kalninsgat a

Kara ministrs
ģen. Eduards Kalniņš
19.08.1926.-18.12.1926.

Goldmanisgat a

Kara ministrs
Jānis Goldmanis
29.12.1925.-06.05.1926.

Bangerskisgat a

Kara ministrs
ģen. Rūdolfs Bangerskis
19.12.1924.-23.12.1925.

Birkensteinsgat a

Kara ministrs
plkv. Fricis Birkenšteins
27.01.1924.-23.07.1924.

Ducensgat a 

Kara ministrs
Jānis Ducens
27.01.1923.-26.01.1924.

Zemgalsgat a

Apsardzības ministrs
Gustavs Zemgals
19.06.1921.-26.01.1923.

Goldmanisgat a

Apsardzības ministrs
Jānis Goldmanis
16.12.1920.-18.06.1921.

Feldmanisgat a

Apsardzības ministrs
Ēriks Feldmanis
19.06.1920.-15.12.1920.

Ulmanisgat a

Apsardzības ministrs
Kārlis Ulmanis
11.09.1919.-18.06.1920.

Simansonsgat a

Apsardzības ministrs
ģen. Dāvis Sīmansons
14.07.1919.-10.09.1919.

Zalitisgat a

Apsardzības ministrs
Jānis Zālītis
06.12.1918.-19.07.1919