Parlamentārais sekretārs tiksies ar nometnes “Mazais Namejs” dalībniekiem

07/24/2019
Latvijā
Pasākumi
Information prepared by
Preses nodaļa

Rīt, 26. jūlijā, Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāzē Lielvārdē, sākot no plkst.10, norisināsies bērnu nometnes “Mazais Namejs” aktivitātes, kurās piedalīsies Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Mārtiņš Staķis.

“Esmu priecīgs par kopā būšanu ar nometnes “Mazais Namejs” dalībniekiem. Viņu vecāki, militāro misiju veterāni, ir kalpojuši Latvijai un spēcīgi stāvējuši par mūsu drošību gan tepat, gan arī ārpus valsts robežām,” pauž parlamentārais sekretārs M.Staķis.

Pasākuma laikā militāro misiju veterānu bērni aplūkos militārās tehnikas izstādi, kā arī vēros helikopteru “Mi-17” un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta paraugdemonstrējumus.

Valsts aizsardzības un patriotisma fonda “Namejs” un Latvijas Skautu un gaidu organizācijas kopīgi veidotā nometne “Mazais Namejs” norisinās jau otro gadu no 22. līdz 28. jūlijam. Nometnē militāro misiju veterānu bērniem ir iespēja labāk iepazīt karavīra profesiju un ikdienu, kā arī uzzināt vairāk par skautu un gaidu kustību. Nometnes dalībnieki iepazīst gan Nacionālo bruņoto spēku vienības, gan piedalās izturības pārgājienā, stratēģiskajās spēlēs un radošajās darbnīcās.

Nometnes galvenie mērķi ir sniegt iespēju aktīvi un jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, attīstīt jaunatnes pilsoniskumu un patriotismu, iepazīstināt ar Latvijas bruņoto spēku ikdienu, attīstīt jauniešu patstāvību, spēju strādāt komandā un svinēt Latvijas simtgadi.

Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" mērķis ir veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, uzturēt starptautiskajās operācijās cietušo karavīru piemiņu un atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā. Fonda “Namejs” valdes priekšsēdētājs ir atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākais referents
Roberts Skraučs
Tālrunis: 67335393, 25617037
E-pasts: roberts.skraucs@mod.gov.lv