Aizsardzības nozare kopā ar “Uzņēmēji mieram” nosūtīs 38 automašīnas Ukrainas atbalstam

07/12/2023 - 12:33
Latvijā
Atbalsts sabiedrībai
Starptautiskā sadarbība
Information prepared by
Preses nodaļa

Piektdien, 14. jūlijā, Aizsardzības ministrija sadarbībā ar fondu “Uzņēmēji mieram” un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem svinīgā pavadīšanas ceremonijā nosūtīs ziedojumu Ukrainas bruņotajiem spēkiem – 38 automašīnas – uz frontes karstajiem punktiem.

Transportlīdzekļu konvoja pavadīšanā ceļā uz Ukrainu piedalīsies aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, Aizsardzības ministrijas vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš, Ukrainas vēstnieks Latvijā Anatolijs Kucevols (Anatolii Kutsevol), pārstāvji no fonda “Uzņēmēji mieram”, kā arī AS “Dobeles dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.

Sūtījums Ukrainas bruņotajiem spēkiem sastāv no diviem pasažieru autobusiem “Irisbus” ar 50 vietu ietilpību, 12 “Volkswagen Crafter” un “Mercedes Benz” mikroautobusiem, kā arī no 23 vieglajām pasažieru automašīnām.

Automašīnas saņems Ukrainas bruņoto spēku vienības frontes karstākajos punktos.

Jau ziņots, ka fonds “Uzņēmēji mieram” aicina Latvijas uzņēmumus un ikvienu Ukrainas atbalstītāju piedalīties ziedojumu kampaņā “Piešauj pretuzbrukumam!”, lai piegādātu tehniku un aprīkojumu 1 000 000 eiro apmērā Ukrainas bruņoto spēku vienībām frontes karstākajos punktos.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piektdien, 14. jūlijā, pulksten 10.00 Nacionālo bruņoto spēku Autotransporta nodrošinājuma centrā, Skanstes ielā 8, Rīgā, apmeklēt svinīgo transportlīdzekļu konvoja pavadīšanu ceļā uz Ukrainu. Ierašanās līdz pulksten 9.45.

Lai atspoguļotu pasākuma norisi, dalību tajā nepieciešams pieteikt iepriekš – līdz 13. jūlija pulksten 17.00, rakstot uz e-pastu: prese@mod.gov.lv un norādot pārstāvēto plašsaziņas līdzekli, vārdu, uzvārdu un personas kodu. Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai personas apliecību.

Informējam, ka Jūsu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām. Datu uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām 14. jūlijā.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Daniela Reihenbaha
Tālrunis: 67335093
E-pasts: Daniela.Reihenbaha@mod.gov.lv