Moldovas aizsardzības ministrs ierodas vizītē Latvijā

04/11/2006 - 00:00
Information prepared by
Preses nodaļa

Šodien divu dienu vizītē Latvijā ierodas Moldovas aizsardzības ministrs Valērijs Pleška (Valeriu Plesca).

Rīt, 12.aprīlī, aizsardzības ministrs Atis Slakteris un Moldovas aizsardzības ministrs Valērijs Pleška pārrunās abu valstu sadarbības plānus aizsardzības jomā, Moldovas aizsardzības reformu gaitu un sadarbību ar Eiropas Savienību un NATO, kā arī reģionālās drošības jautājumus.

Vizītes ietvaros V.Pleškam paredzēta tikšanās ar Ministru prezidentu Aigaru Kalvīti, Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētāju Juri Dalbiņu un Nacionālo bruņoto spēku komandieri viceadmirāli Gaidi Andreju Zeibotu.

Dienas otrajā daļā Ādažu militārajā bāzē V. Pleška apmeklēs Sauszemes spēku 2.kājnieku bataljonu un Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas skolu.

Šā gada aprīļa sākumā Valsts prezidentes Vairas Vīķes – Freibergas vizītes laikā Moldovā tika parakstīta Latvijas un Moldovas vienošanās par sadarbību aizsardzības jomā.

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai

Paredzēta foto un video iespēja tikšanās sākumā plkst. 9.15 Aizsardzības ministrijā (AM), pieteikties AM Preses nodaļā.


Informāciju sagatavoja:
Vineta Kleine,
AM Sabiedrisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente