Aicina piedalīties bezmaksas informatīvajā seminārā par iespējām pieteikties Aizsardzības ministrijas izsludinātajam grantu projektam

Atbalsts sabiedrībai
Information prepared by
Preses nodaļa

17. decembrī plkst. 13.00 Latvijas Kara muzejā, Rīgā notiks informatīvs seminārs uzņēmējiem un pētniecības iestāžu pārstāvjiem, kurā aizsardzības nozares eksperti informēs par Aizsardzības ministrijas izsludināto grantu projektu konkursu militāra vai divējāda lietojuma produktu attīstībai.

Semināra laikā interesentiem būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par grantu programmas mērķiem, uzņēmēju atbilstības nosacījumiem, iespējamo atbalsta intensitāti, grantu saņemšanai nepieciešamo dokumentāciju un citiem būtiskiem jautājumiem.

Ieeja seminārā– bez maksas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Jau ziņots, ka Aizsardzības ministrija izsludinājusi pieteikšanos grantu projektu konkursam, kurā aicināti piedalīties Latvijā reģistrēti komersanti. Granti tiks piešķirti ar aizsardzības nozari saistītu produktu projektu īstenošanai, kā arī aizsardzības un drošības industrijā ietilpstošo mazo un vidējo uzņēmumu inovāciju veicināšanai.

2018. gadā izsludinātā grantu konkursa kopējais pieejamais Aizsardzības ministrijas līdzfinansējums ir 50 000 eiro, ievērojot de minimis principu. Atbalsta īpatsvars vienam projektam ir 50% no attiecināmajām izmaksām, ko var palielināt līdz 75%, ja projekts paredz pētniecības iestāžu iesaisti vai to pētnieciskā darba rezultātu izmantošanu, veicinot tehnoloģiju pārnesi, kā arī sadarbību ar pētniecības iestādēm.

Projektus iesniegšanas termiņš – 2019. gada 16. janvāris.

Plašāka informācija par Aizsardzības ministrijas izsludināto grantu programmu pieejama: https://ej.uz/1q3t