INDUSTRIJAS DIENA NBS 2020

11. martā Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas telpās (Rīga, Ezermalas 8b) rīko ikgadējo aizsardzības Industrijas dienu.

Pasākumā iecerēts pārrunāt aktualitātēs aizsardzības nozares nodrošinājuma jomā, šobrīd realizētās un pārskatāmā nākotnē plānotās nacionālās aizsardzības industrijas attīstības atbalsta aktivitātes, Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma jomas vajadzības, kā arī aizsardzības industrijas piedāvātos iespējamos risinājumus Nacionālo bruņoto spēku vajadzību nodrošināšanai.

Industrijas diena tradicionāli uz kopēju diskusiju vienkopus pulcē aizsardzības nozares speciālistus, Latvijas un ārvalstu aizsardzības industrijas pārstāvjus, ar aizsardzības nozari saistītās pētniecības iestādes, kā arī citu nozaru pārstāvjus, kas tiešā vai pastarpinātā veidā ir saistīti ar Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma jomas aktualitātēm.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad Industrijas dienas dalībniekiem paralēli dalībai diskusijās būs iespēja klātienē iepazīties ar Latvijas ražotāju un attīstītāju piedāvātajiem produktiem.

Reģistrēt savu dalību pasākumam iespējams līdz š.g. 6. martam (ieskaitot).

REĢISTRĒJIES ŠEIT

Aizsardzības ministrija atgādina, ka reģistrācijas anketas aizpildīšana negarantē automātisku līdzdalību pasākumā, un par savas līdzdalības apstiprināšanu reģistrētie interesenti tiks informēti atsevišķi.