Lekcijas skolās

Aizsardzības ministrija jau vairākus gadus rīko lekciju ciklu vidusskolēniem "Kā mēs sargājam Latviju?" sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotiem spēkiem, Jaunsardzes un informācijas centru un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu.

Lekcijās “Kā mēs sargājam Latviju?” skolēni var uzzināt vairāk par Latvijas aizsardzības spējām, drošību informatīvajā telpā, medijpratību un sabiedroto spēku klātbūtni Latvijā, iegūt informāciju par iespējām iesaistīties Jaunsardzē, iestāties Zemessardzē un pievienoties profesionālajam dienestam.

Aizsardzības ministrija ikgadēji sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem organizē lekcijas Latvijas vidusskolās. Lekciju mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem, veidojot dialogu ar skolēniem par viņus interesējošiem jautājumiem.

Kā pieteikties lekcijai?

Vidusskolas aicinātas pieteikties lekcijai pie Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Militāri publiskās informācijas nodaļas vecākās referentes Daigas Ozolas pa e-pastu Daiga.Ozola@mod.gov.lv vai tālruni 67335273.