Atklās Baltijā pirmo aizsardzības un drošības tematiem veltīto ziņu portālu “Sargs.lv”

05.11.2019
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Šodien, 6. novembrī, plkst. 16.00 Esplanādes parkā pie Raiņa pieminekļa tiks oficiāli atklāts Baltijā pirmais aizsardzības un drošības tematiem veltītais ziņu portāls “Sargs.lv”, ko izstrādājusi Aizsardzības ministrija.

Portāla “Sargs.lv” mērķis ir kļūt par primāro ziņu avotu, kur regulāri uzzināt par aizsardzības un drošības aktualitātēm. “Sargs.lv” nodrošinās uzticamu, pārbaudītu un aktuālu informāciju par aizsardzības un drošības tematiem Latvijā un ārvalstīs, veicinās sabiedrības informētību par rīcību dažādās apdraudējuma situācijās, kā arī medijpratību informācijas telpas apdraudējumu jomā.

Portāla atklāšanas pasākumā piedalīsies aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš un portāla galvenais redaktors Kārlis Roķis.

Pasākuma muzikālo noformējumu nodrošinās Zemessardzes orķestris diriģenta kapteiņa Anda Kareļa vadībā. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes tehniku un ekipējumu, piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī uzzināt vairāk par dienestu bruņotajos spēkos.

Ziņu portāla “Sargs.lv” atklāšanas pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā eksperte
Aiva Kuzņecova
Tālrunis: 67335309
E-pasts: aiva.kuznecova@mod.gov.lv