Atvērto durvju dienā Aizsardzības ministrijā notiks diskusijas par drošības izaicinājumiem un politisko izglītotību demokrātijā
Rīt, 27.septembrī laikā no 11:00 līdz 13:30 Aizsardzības ministrijā norisināsies Atvērto durvju diena. Tās laikā būs iespēja tikties ar aizsardzības ministru Arti Pabriku, kurš runās par mūsdienu drošības izaicinājumiem, tajā skaitā „maigo varu”, un Leipcigas Universitātes profesoru Dīteru Šulcu (Dieter Schultz), kurš lasīs lekciju par politisko izglītotību demokrātijā.
Interesentiem būs iespēja noskatīties prezentāciju par darbu Aizsardzības ministrijā un dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos, kā arī piedalīties diskusijā par aizsardzības jomas aktualitātēm.
Aizsardzības ministrija nodrošinās pasākuma video tiešraidi, kas būs skatāma šeit.
Interesi par atvērto durvju dienu jau izrādījuši politikas zinātnes, starptautisko attiecību un diplomātijas studenti, kā arī Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti.
Atvērto durvju dienas pasākums notiks arī Jūras spēku flotilē, kas piedāvās apskatei kuģus Rīgā un Liepājā, un Latvijas Kara muzejā.
Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālrunis: 67335224
E-pasts: daina.ozolina@mod.gov.lv