Kompensēs pavasara plūdu novēršanas pasākumu izdevumus
Šodien, 9. jūnijā, Ministru kabinetā (MK) Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Aizsardzības ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts „Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem””.
Krīzes vadības padomes 2011.gada 23.maija sēdē tika nolemts, ka budžeta līdzekļi, ko Nacionālie bruņotie spēki (NBS) izlietojuši pavasara plūdu novēršanas un plūdu seku likvidēšanas pasākumos, jākompensē no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".
Nacionālie bruņotie spēki 2011.gada pavasarī veica upju monitoringu, lidojot ar helikopteru, kūdras kaisīšanu uz ledus no lidmašīnas, applūstošo teritoriju novērošanas un kontroles pasākumus, ledus sastrēgumu spridzināšanas sagatavošanas, kā arī citus darbus.
Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 67335224
E-pasts: prese@mod.gov.lv