Latvijas Kara muzejā notiks pētnieka Dr. Sergeja Utkina lekcija par Eiropas Savienības un Krievijas attiecībām

Starptautiskā sadarbība
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

7. februārī plkst. 10.30 Latvijas Kara muzejā notiks pētnieka Dr. Sergeja Utkina lekcija “Eiropas Savienības-Krievijas attiecības: tuvojamies zemākajam punktam?”, ko rīko Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centrs. 

Dr. Sergejs Utkins ir Krievijas Zinātņu akadēmijas Pasaules ekonomikas un starptautisko attiecību institūta Stratēģiskā novērtējuma nodaļas vadītājs. Viņa kompetences jomas ir Eiropas Savienības Kopējās drošības un aizsardzības politikas darbība, drošības un aizsardzības politikas attīstība, kā arī Eiropas Savienības un Krievijas attiecības.

Reģistrēties Dr. S. Utkina lekcijai Latvijas Kara muzejā iespējams šeit: www.ej.uz/CSSRlecture

Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centrs pēta aizsardzības un drošības politikas jautājumus, formulē rekomendācijas rīcībpolitikai, veic pētījumus par Latvijas bruņoto spēku attīstību, organizē seminārus, diskusijas un konferences par aktuālajiem drošības un aizsardzības jautājumiem, īsteno starptautisko sadarbību aizsardzības un drošības politikas jautājumu pētniecībā, kā arī sniedz nozīmīgu ieguldījumu bruņoto spēku virsniecības izglītībā. 2018. gada aprīlī Drošības un stratēģiskās pētniecības centram piešķirts zinātniskā institūta statuss.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Vita Briže
Tālrunis: 67335045
E-pasts: vita.brize@mod.gov.lv