Pabriks mediju brīfingā informēs par aizsardzības nozares 2022. gada prioritātēm

17.01.2022
Aizsardzības politika
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Trešdien,  19. janvārī, plkst. 10.00 Aizsardzības ministrijā notiks mediju brīfings, kurā aizsardzības ministrs Artis Pabriks informēs par aizsardzības nozares 2022. gada prioritātēm.

A. Pabriks preses konferencē iepazīstinās ar šogad plānoto Nacionālo bruņoto kaujas spēju stiprināšanā, sadarbībā ar Latvijas aizsardzības industriju, kā arī visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas ieviešanā, kas ietver arī valsts aizsardzības mācības īstenošanu skolās un jauniešu patriotisko audzināšanu. 

Tāpat aizsardzības ministrs komentēs Latvijas pašreizējo drošības situāciju, sniegs redzējumu par starptautiskās drošības situācijas attīstību un situācijas stabilizēšanas iespējām. 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus apmeklēt aizsardzības ministra mediju brīfingu 19. janvārī, plkst. 10.00 Aizsardzības ministrijā, K. Valdemāra iela 10/12, Rīgā. Ierašanās līdz plkst. 9.45.

Lai atspoguļotu pasākuma norisi, dalību tajā nepieciešams pieteikt iepriekš – līdz 19. janvāra plkst. 9.00, rakstot uz e-pastu prese@mod.gov.lv un norādot pārstāvēto plašsaziņas līdzekli, vārdu, uzvārdu un personas kodu.

Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai personas apliecību, kā arī būs nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu. 

Informējam, ka Jūsu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām. Datu uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām 19. janvārī.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Vita Briže
Tālrunis: 67335045 
E-pasts: vita.brize@mod.gov.lv