Pabriks vēl veiksmi Nacionālo bruņoto spēku olimpiešiem

19.07.2021
Aizsardzības politika
Latvijā
Dienesta gaita
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Rīt, 20. jūlijā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks pavadīs divus bruņoto spēku karavīrus un vienu zemessargu uz vasaras olimpiskajām spēlēm Tokijā.

“Kvalificēšanās dalībai olimpiskajās spēlēs ir nozīmīgs sasniegums sportista karjerā, kas apliecina spēju cīnīties par visaugstāko titulu savā disciplīnā. Aizsardzības nozare var lepoties ar karavīriem, kas, papildus militārā dienesta pienākumiem, mērķtiecīgi un neatlaidīgi tiecas uz augstiem personīgajiem sasniegumiem arī profesionālajā sportā,” pauž aizsardzības ministrs A. Pabriks.

Ar aizsardzības ministru tiksies Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes kareivis Pāvels Švecovs, kurš sacentīsies modernajā pieccīņā, un vieglatlēte kareive Līga Velvere. Tāpat A. Pabriks novēlēs veiksmi Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 22. Kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargam Arnim Rumbeniekam, kurš cīnīsies par olimpisko medaļu soļošanā.

Vasaras olimpiskajās spēles Tokijā norisināsies no 23. jūlija līdz 8. augustam, un Latviju 14 sporta veidos pārstāvēs 33 sportisti. Latvijas Televīzija olimpisko spēļu sacensības pārraidīs tiešraidē, sniedzot iespēju ikvienam sekot līdzi Latvijas sportistu sasniegumiem.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākais eksperts
Roberts Skraučs
Tālrunis: 67335393
E-pasts: roberts.skraucs@mod.gov.lv