Pie Aizsardzības ministrijas ēku kompleksa notiks “Namejs 2023” mācības

27.09.2023
Latvijā
Militārās mācības
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Ceturtdien, 28. septembrī, visaptverošas valsts aizsardzības mācību “Namejs 2023” ietvaros uz neilgu laiku var tikt bloķēta gājēju kustība Skolas ielas, Elizabetes ielas un Krišjāņa Valdemāra ielas posmos ap Aizsardzības ministrijas ēku kompleksu. 

Mācību laikā var tikt izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību.

Jau ziņots, ka no 5. septembra līdz 2. oktobrim visā Latvijā notiek Nacionālo bruņoto spēku organizētās visaptverošas valsts aizsardzības mācības “Namejs 2023”.
Lai pilnveidotu un stiprinātu spēju veikt uzdevumus valsts apdraudējuma gadījumā, visaptverošas valsts aizsardzības mācībās “Namejs 2023” plānota sadarbība ar Aizsardzības ministriju un tās padotības iestādēm, Iekšlietu ministriju un tās padotības iestādēm, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kā arī vairākām pašvaldībām un komersantiem.

Iedzīvotāju ievērībai!

“Namejs 2023” laikā atsevišķās Rīgas centra ielās plānota Zemessardzes vienību klātbūtne. Iedzīvotāji tiek aicināti pret militārajām mācībām izturēties ar sapratni. Aicinām sekot Militārās policijas norādījumiem.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākais referents
Artūrs Danga
Tālrunis: 67335067
E-pasts: Arturs.Danga@mod.gov.lv