Uzņēmēji un pētnieki aicināti piedalīties domnīcā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaisti

01.04.2021
Latvijā
Pasākumi
Spēju attīstība
Starptautiskā sadarbība
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas Latvijas Drošības un aizsardzības klasteri aicina uzņēmējus un pētniekus pieteikties domnīcai par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām aizsardzības industrijas projektiem, kas norisināsies tiešsaistē 14. aprīlī.

Domnīcas ietvaros Eiropas Komisijas Aizsardzības industrijas un kosmosa ģenerāldirektorāta pārstāvis iepazīstinās ar Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, un Eiropas Aizsardzības aģentūras pārstāvis informēs par Eiropas aizsardzības spējām, kuras nepieciešams attīstīt.  

Tāpat uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par sadarbību ar Aizsardzības ministriju, piesakoties Eiropas Aizsardzības fonda finansējumam, kā arī prezentēt savu ideju Eiropas Aizsardzības fonda projektam.

Eiropas Aizsardzības fondu kā finansiālu atbalstu pētniecībai un aizsardzības industrijai Eiropas Komisija izveidoja, lai Eiropas Savienības dalībvalstis varētu atbilstoši reaģēt uz drošības izaicinājumiem un attīstīt inovatīvu, konkurētspējīgu un efektīvu aizsardzības industriju.  

Interesenti aicināti pieteikt dalību domnīcā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām līdz 9. aprīļa plkst. 17.00, aizpildot reģistrācijas anketu šeit

Papildu informācija par pasākumu un Eiropas Aizsardzības fonda iespējām uzņēmējiem pieejama Aizsardzības ministrijas tīmekļvietnes sadaļā “Uzņēmējiem”

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Vita Briže
Tālrunis: 67335045
E-pasts: vita.brize@mod.gov.lv